המהפכה התחילה

וגם התקשורת מבינה זאת

קריאה מהנה

CyNews

הורים לתלמידים? שימו לב: חולשות אבטחה חמורות התגלו במערכת הלמידה מרחוק "אופק" גלובס
פורסם: 04.05.2020

חולשות אבטחה חמורות שהתגלו במערכת הלמידה מרחוק הגדולה בישראל, "אופק", אפשרו לקבל גישה לפרטים אישיים על תלמידים, בהם כתובת, מספר טלפון, אימייל ומספר תעודת זהות,

חיים אתגר: כך צלחנו את 2020  וואלה עסקים פורסם: 31.12.20 , 14:55

זו הייתה שנה קשה, יש כאלה שלא עברו אותה בשלום, יש שעברו בשן ועין ויש שהוציאו את המיטב. פרויקט מיוחד ביום האחרון של 2020: עשרות מנכ"לים מכל הסקטורים במשק מדברים על האתגר הגדול שליווה אותם ומגלים כיצד התגברו עליו

עוד מתקפת סייבר מחר? בישראל מכינים נקמה  YNET פורסם: 29.12.20 , 14:22

קבוצת הסייבר האיראנית הודיעה כי מחר תחשוף פרטים על מתקפה חדשה, בהמשך לסדרת הפריצות בחודשים האחרונים. בעוד ישראל מתמהמהת בתגובה, אנשי סייבר ישראלים נערכים למתקפת נגד

"מתארגנים מחדש": שינויים, מיתוגים ועוד  Walla פורסם: 19.1.21 , 00:28

אשרת קוטלר עם הרצאות רוחניות, גיוס עובדים ב-EX.CO, שפע של יוזמות והרבה מאוד מבצעים. כל מה שקרה במחצית הראשונה של השבוע

אז טלגרם או סיגנל? אולי בכלל להישאר עם וואטסאפ?  GeekTime פורסם: 18.01.2021

בימים האחרונים משתמשים בכל העולם ובישראל מתקינים את האפליקציות המתחרות לוואטסאפ, והן סיגנל והן טלגרם מדווחות על עשרות מיליוני משתמשים חדשים. מה ההבדל בין האפליקציות באבטחה, פרטיות ובפיצ’רים?

רוצים להגן על הארגון ממתקפת סייבר? הפחדות עובדים לא יעזרו  Globes פורסם: 19.1.21 , 11:48

מחקרים מראים כי טקטיקה של הפחדה וקניסת עובדים על טעויות אבטחה לא תגרום להם לאמץ משמעת סייבר בטווח הארוך • החדשות הטובות הן שיש דרכים אחרות לרתום אותם למאמץ הארגוני

כתבות עדכניות שנכתבו עלינו

הטובים לסייבר: כמה מרוויחים במקצועות החמים ביותר בתחום?

כתבה מיוחדת בכלכליסט יחד עם מכללת ITsafe
מערך הסייבר פועל בתקופה האחרונה לאסדרה של התחום יחד עם כמה מכללות שמכשירות עובדים לפי תוכניות שנבנות בשיתוף עם המערך. אחת מהן היא האקדמיה המקוונת ITSAFE שהקים אמיר בר־אל, יוצא NSO, יחד עם מומחי הסייבר רומן זאיקין ושי אלפסי.

← לכתבה המלאה

ההאקרים הצעירים שצדים חולשות אבטחה

אנחנו גאים מאוד בתלמידים המוכשרים שלנו!
אורי לוי, בן 17, מצא נקודת תורפה באתר איביי. למאור דיין, בן 20, יש תעודות הוקרה מאמזון והרווארד. עדן צרף, בן 16, בכלל לא יכול לדבר על רוב הבעיות שהוא גילה ברשת. תכירו את התלמידים הצעירים של מכללת ITSAFE שבין הבגרויות והבילויים מוצאים זמן לבלימת מתקפות סייבר. "זה שאני הולך לישון בלילה כשאני יודע שיכול להיות שהצלתי בן אדם שהיה נופל על זה - נותן לי הרבה סיפוק"

← לכתבה המלאה

WORLDWIDE

WhatsApp Hack Attack Can Change Your Messages  Forbes
published: Aug 7, 2019,08:06pms

During a briefing at the annual Black Hat security conference in Las Vegas on August 7, researchers from Israeli security company Check Point revealed how Facebook-owned WhatsApp could be hacked to change the text of a message and the identity of the sender.

Coronavirus-themed malware is spreading. Here's how to avoid it  FOX BUSINESS
Published March 17

Shai Alfasi, a researcher at cybersecurity research firm Reason Labs, released results from a study last week that looked at a specific type of malware that "weaponized" a legitimate coronavirus map application created by Johns Hopkins Health.

major security breach in TikTok  Globes
Published: 8 Jan, 2020 15:21

The Israeli cybersecurity company found a vulnerability that would have enabled hackers to extract personal data about users.

Warning: You Must Not Download This Dangerous Coronavirus Map  Forbes
Published: Mar 11, 2020,07:11pm

I’ve already reported on the dangers online, as hackers hide behind our coronavirus obsession to target us with malicious malware.