בקורס זה אתה תלמד לעבוד עם לינוקס לתעודה בינלאומית מוכרת מקצוע בעולם ההייטקלינוקס היא מערכת ההפעלה אשר בנויה בקוד פתוח ונמצאת בשימוש מאוד רחב בתעשייה למגוון מטרות, המערכת הנה דינמית ונמצאת בשימוש על ידי עסקים וחברות גדולות מהסיבה הפשוטה שהיא מאפשרת למנהל הרשת להתאים את המכונה לצרכי הארגון בצורה המרבית. המאמר הזה שאתם קוראים בזה נמצא באתר שיושב על מכונת לינוקס וכך גם מרבית האינטרנט.

מדובר במערכת נוחה להפעלה, פופולארית ביותר, המשמשת מתכנתים ומנהלי IT אשר מעניקה פתרונות רבים, גמישים ואינטגרליים עם מערכות קיימות. המערכת מעניקה סביבת פיתוח יציבה ונוחה.

כמו כן חשוב לציין שמערכת ההפעלה אנדרואיד הגיע מעולם הלינוקס, ומערכת ההפעלה Kali Linux הינה מערכת הפעלה לינוקס אשר התאימו אותה לתחום אבטחת המידע והסייבר.

לינוקס משתלבת בכל תחומי ההייטק


לינוקס תשמש אותנו רבות בעולם הסייבר, החל מהרצת כלי סריקה, תקיפה, הגנה.

נתרגל שימוש בCLI הטרמינל – שבו נוכל להריץ פקודות לינוקס שיקלו עלינו את ההליכים הרבים הדרושים בהליכי חקירה.

גם בתחום ניהול הרשת וה-DevOps לינוקס זה הבסיס, אין ארגון בלי לינוקס ולכל חברה שמכבדת את עצמה יש לפחות מספר שרתי לינוקס שצריך לנהל.

"כבר לא מדובר רק במערכת הפעלה. מדובר בבסיס עבור בחירה טכנולוגית לינוקס תומכת ביישומים ושירותים המסייעים לארגונים לבדל את עצמם בשוק, שהולך ונעשה צפוף יותר ויותר. כך, שאין זו הפתעה כשמקבלי ההחלטות בתחום ה-IT מעוניינים במערכת לינוקס התומכת במגוון רחב של טכנולוגיות ותיקות (Legacy) כמו גם בטכנולוגיות מודרניות."

Stefanie ChirasVice President and General Manager, RHEL Business Unit at Red Hatאז אחרי שהבנו שרוב השרתים בעולם הם לינוקס, והתשתיות מאחורי רוב האתרים והאינטרנט הינם לינוקס, נסכים שהיא באמת העתיד וחלק שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לפספס, אז איך מתחילים?

אז איך מתחילים?


הרשו לנו להכניס אתכם לעולם המופלא הזה, קורס הלינוקס של מכללת ITSafe מיועד למתחילים חסרי ניסיון ובני נוער. (לינוקס למתחילים, גם אלו שלא נגעו לפני).

המכללה שלנו מוסמכת מטעם Linux Professional Institute ומי שעובר את הקורס שלנו ניגש למבחן ההסמכה הבינלאומי מטעם Linux Professional Institute הנקרא LPI - Linux Essentials 010-160.

לאחר מעבר המבחן בהצלחה תוכלו להשוויץ בתעודה בינלאומית! 😉

בוגרי הקורס שלנו כבר משובצים בעבודות בהייטק, החל ממשרות פיתוח ועד למשרות חוקרי סייבר, בואו ללמוד מהמומחים, הצטרפו לעולם מרתק ומלא בתוכן!

בזמן שלך – בנוחות שלך, קורס לינוקס אונליין! בואו לפתח את קהילת לינוקס ישראל יחד איתנו!

אז לינוקס? מחכה לכם, רומן.


למידע נוסף על התוכנית ולרשימת כל הקורסים לחץ כאן

קורס לינוקס המכין להסמכה בינלאומית

LPI - Linux Essentials 010-160
350

למה ללמוד אצלנו?

למידה ישירה לקבלת מקצוע הייטק מבוקש
לומדים ממומחים מהשורה הראשונה בתעשיית הייטק
שיטת לימוד חדשנית מבוססת אמצעים טכנולוגיים

טכנולוגיה חדשנית


פיתחנו את מערכת הלימודים המשוכללת ביותר בישראל ללימודי סייבר בשבילכם! ממשק למידה אישי לכל תלמיד הכולל: מעבדות לידה פרטיות,ניהול שיעורים חכם,יומן למידה לסדנאות למידה בזום ועוד אמצעי למידה רבים אשר יכשירו אתכם בצורה מיטבית

ליווי אישי בקבוצות הלימוד


בקורסים שלנו אתם לא לבד! לאחר הרשמה תצטרפו לקבוצת הלימוד של הקורס! לכל קבוצה יש מתרגל שיעזור לכם, תוכלו לשאול שאלות וללמוד ביחד עם החברים לקבוצה ממש כמו בכיתה רגילה לכל דבר.

מרצים בעלי ניסיון מוכח בסייבר


המנחה המקצועי של המכללה ומורה מוביל במגוון תוכניות הלימוד הינו רומן זאיקין, בעל ניסיון רב בתחום ה-Penetration Testing וה-Research, זאיקין ביחד עם חוקרים נוספים חשף ליקויי אבטחה רבים אצל חברות משפיעות במשק העולמי.

השמה לעבודה


עם ITSafe אלפי תלמידים כבר עובדים בחברות מובילות בתעשיית ההייטק! אנו מלווים את בוגרי המכללה בתהליך ההשמה לחברות ההייטק.