בקורס זה אתה תלמד לחשוב כהאקר לאתר ליקויי אבטחה באפליקציות לכתוב דו"ח בדיקת חוסןמי מאיתנו לא משתמש באפליקציות ביום יום?

החל מאפליקציות של רשתות חברתיות כגון Facebook, Instagram, twitter, לאפליקציות של בנקים, חנויות.. ו.. הבנתם את הנקודה.

כמו עם כל התקדמות טכנולוגית גם באפליקציות ישנם ליקויי אבטחה, כל מפתח אפליקציה חייב לדאוג לאבטחת האפליקציה שלו וככל שהאפליקציה מכילה יותר פיצ'רים ואפשרויות כמות שורות הקוד גדלה משמעותית, ובכך גם הסכנה לפרצת אבטחה.

בעולם אבטחת המידע והסייבר חברות מזמינות שירותי בדיקות חוסן(האקינג) מחברות ייעוץ שבמהלכן ינסה ההאקר לפרוץ לאותן האפליקציות על מנת שהחברה תוכל לאבטח אותן, זהו תפקיד מרתק ונחשק מאוד בתעשיית ההייטק הישראלית והעולמית.

בדיקות חדירות לאפליקציות הינם חלק בלתי נפרד מתעשיית הסייבר!


קורס זה נוצר כתוצאה מכך שמתמודדים רבים אשר מגיעים לראיונות עבודה אינם בקיאים מספיק ואף למרות שעברו קורסים והכשרות עדיין אינם מכילים את הידע הנדרש על מנת להתקבל לתעשיית הסייבר.

קורס סייבר ובדיקות חוסן למובייל הינו המקיף ביותר בתחום מבדקי החוסן ליישומי מובייל אשר מתבסס על מחקרים שבצעו מרצי הקורס תוך כדי עבודתם כבודקי חוסן / חוקרי סייבר.

בקורס זה תלמדו לעומק את נושא בדיקות החוסן, תפתחו מערכות ותגישו דוח מבדק חוסן אשר ייבדק על ידי המומחים שלנו.

הקורס מכיל חומר ייחודי למכללת ITSafe ומכין את התלמידים לתחום בדיקות חוסן למובייל ומאפשר לתלמידים להיחשף לפן נוסף בתעשיית הסייבר, כמו כן התלמידים יתרגלו את כלל הנושאים הנלמדים בקורס במכונות וירטואליות, כך שאינכם צריכים טלפון על מנת לתרגל את החומרים של הקורס.

הקורס מכיל מעבדות ייחודיות ומקיף טכניקות וכלים רבים אשר משמשים מידי יום את בודקי החוסן וחוקרי הסייבר.

מוכנים ללמוד נושא מרתק?

מחכה לכם בקורס,
רומן.


למידע נוסף על התוכנית ולרשימת כל הקורסים לחץ כאן

קורס האקינג ובדיקות חוסן לאפליקציות אנדראויד

Mobile Penetration Testing
894

למה ללמוד אצלנו?

למידה ישירה לקבלת מקצוע הייטק מבוקש
לומדים ממומחים מהשורה הראשונה בתעשיית הייטק
שיטת לימוד חדשנית מבוססת אמצעים טכנולוגיים

טכנולוגיה חדשנית


פיתחנו את מערכת הלימודים המשוכללת ביותר בישראל ללימודי סייבר בשבילכם! ממשק למידה אישי לכל תלמיד הכולל: מעבדות לידה פרטיות,ניהול שיעורים חכם,יומן למידה לסדנאות למידה בזום ועוד אמצעי למידה רבים אשר יכשירו אתכם בצורה מיטבית

ליווי אישי בקבוצות הלימוד


בקורסים שלנו אתם לא לבד! לאחר הרשמה תצטרפו לקבוצת הלימוד של הקורס! לכל קבוצה יש מתרגל שיעזור לכם, תוכלו לשאול שאלות וללמוד ביחד עם החברים לקבוצה ממש כמו בכיתה רגילה לכל דבר.

מרצים בעלי ניסיון מוכח בסייבר


המנחה המקצועי של המכללה ומורה מוביל במגוון תוכניות הלימוד הינו רומן זאיקין, בעל ניסיון רב בתחום ה-Penetration Testing וה-Research, זאיקין ביחד עם חוקרים נוספים חשף ליקויי אבטחה רבים אצל חברות משפיעות במשק העולמי.

השמה לעבודה


עם ITSafe אלפי תלמידים כבר עובדים בחברות מובילות בתעשיית ההייטק! אנו מלווים את בוגרי המכללה בתהליך ההשמה לחברות ההייטק.