בקורס זה אתה תלמד לפתח בפייתון את עקרונות הפיתוח לחשוב כמפתחפייתון (Python) היא שפת תכנות מונחית עצמים, בעלת המון שימושים ונפוצה בכמעט כל פלטפורמה שקיימת. הרעיון של פייתון הוא לפשט קונספטים מורכבים משפות תכנות אחרות, להפוך את הסינטקס (תחביר השפה) לקריא ואינטואיטיבי יותר ולאפשר למפתחים ליצור תכניות מורכבות בזמן פיתוח קצר תוך שימוש בפחות שורות קוד. השפה נחשבת לאחת השפות הקלות ביותר ללמידה ומתאימה למתחילים חסרי כל ניסיון קודם בפיתוח. חשבתם ללמוד לתכנת? פייתון זו השפה שלכם!

למה פייתון משמשת?


אחת הסיבות העיקריות להצלחה שלה וזה מה שהופך אותה לשפה המומלצת ביותר למתחילים זו צורת הכתיבה והפשטות של השפה. הפקודות בשפה דומות מאוד לשיח היום יומי בשפה האנגלית ואין צורך לכתוב שורות קוד רבות כדי לבנות תוכנה מורכבת.

נקודה נוספת שיש לציין היא ששפת פייתון נחשבת כיום לכלי חובה בתחומי ה-Cyber, Data Science, Ai, תחומים הדורשים ביצוע ניתוחים וחישובים מהירים על כמויות מטורפות של מידע. מעבר לתחומים האלה שבהם פייתון מאוד דומיננטית, היא נמצאת בשימוש נרחב בתחומי הסטטיסטיקה, פיתוח צד שרת לאתרים ולאפליקציות, רשתות ואפילו פיתוח ממשקים גרפיים.

בניגוד לשפות רבות, פייתון נחשבת לשפה שניתן ליצור איתה כמעט כל דבר, מפיתוח אתרים, לפיתוח כלי תקיפה וחקירה בעולם הסייבר, ואפילו משחקי מחשב!

אז למה אצלנו?


כי אצלנו ב-ITsafe אנחנו מתמקדים בהכנה לתעשייה, בקורס נלמד אתכם לתכנת מהבסיס ועד לרמה הנדרשת בתעשייה, נלמד אתכם את הכל החל ממשתנים ועד לפיתוח מגבילי מתקדם.

הקורס שלנו מתאים לחסרי ניסיון גם אם לא תכנתתם בחיים הקורס הזה מהווה הדלת שלכם לעולם הפיתוח.

בקורס נבנה תוכנות גרפיות באמצעות eel ו-TKinter ונפתח צד שרת ב-Flask נפתח אוטומציה ב-selenium ונשלח סמסים באמצעות twilio והכל בקורס אחד! אז קדימה...

StartToday.py 😉, רומן
למידע נוסף על התוכנית ולרשימת כל הקורסים לחץ כאן

קורס פייתון בהייטק

Python for Hi-Tech
894

למה ללמוד אצלנו?

למידה ישירה לקבלת מקצוע הייטק מבוקש
לומדים ממומחים מהשורה הראשונה בתעשיית הייטק
שיטת לימוד חדשנית מבוססת אמצעים טכנולוגיים

טכנולוגיה חדשנית


פיתחנו את מערכת הלימודים המשוכללת ביותר בישראל ללימודי סייבר בשבילכם! ממשק למידה אישי לכל תלמיד הכולל: מעבדות לידה פרטיות,ניהול שיעורים חכם,יומן למידה לסדנאות למידה בזום ועוד אמצעי למידה רבים אשר יכשירו אתכם בצורה מיטבית

ליווי אישי בקבוצות הלימוד


בקורסים שלנו אתם לא לבד! לאחר הרשמה תצטרפו לקבוצת הלימוד של הקורס! לכל קבוצה יש מתרגל שיעזור לכם, תוכלו לשאול שאלות וללמוד ביחד עם החברים לקבוצה ממש כמו בכיתה רגילה לכל דבר.

מרצים בעלי ניסיון מוכח בסייבר


המנחה המקצועי של המכללה ומורה מוביל במגוון תוכניות הלימוד הינו רומן זאיקין, בעל ניסיון רב בתחום ה-Penetration Testing וה-Research, זאיקין ביחד עם חוקרים נוספים חשף ליקויי אבטחה רבים אצל חברות משפיעות במשק העולמי.

השמה לעבודה


עם ITSafe אלפי תלמידים כבר עובדים בחברות מובילות בתעשיית ההייטק! אנו מלווים את בוגרי המכללה בתהליך ההשמה לחברות ההייטק.