בחלק זה תוכלו לקרוא על הודעות ועדכונים לקהל התלמידים שלנו

קריאה מהנה

הכל על הקורס סייבר של המדלגים - ITSAFE

הודעת הבהרה קורס סייבר המדלגים

תלמידים רבים פונים אלינו ושואלים על "קורס סייבר המדלגים", לכן לצורך הסבר והבהרה עד לחודש מרץ 2020 המדלגים שיווקו את קורס לוחמת הסייבר של ITSAFE שנלמד במכללה ושניתן למצוא בדף הבא . הקורס שווק תחת שם קורס "סייבר המדלגים" כחלק מהסכם שיווקי ושיתוף פעולה זמני שהסתיים ובו חברת המדלגים שיווקה את הקורס על מנת להביא גולשים ממדיית הדיגיטלי ולשווק להם את קורס לוחמת הסייבר של ITSAFE.

במידה והנכם מעוניין להירשם לקורס המפורסם שלנו תוכלו למצוא אותו כאן בלינק הבא בתוספת מעבדות חדשניות, ראיון עם מרצה בסיום הקורס ותכנים מעודכנים. בקורס תלמדו לעבוד כ"האקר" איש PT שמבצע בדיקות חוסן במגוון יישומי אינטרנט ואפליקציות. תוכלו גם למצוא הכשרות נוספות בקורסי לינוקס, פייתון ועוד רבים.

שיטת הלימוד הייחודית שלנו משלבת מורים שעובדים כמומחים בתחומם בתעשייה, אמצעי לימוד טכנולוגיים מתקדמים כגון מערכי שיעור וידאו, קבוצות לימוד וירטואליות, תרגולים מתקדמים ומנחה וירטואלי. השיטה שלנו מאפשרת לנו ללמד תלמידים ברמות שונות ומרקעים שונים ולהביא אותם בפרק זמן קצר לתוצאות גבוהות במסלול ההכשרה. כמו כן חשוב לציין, ש-ITSafe היא מכללת לימודי הסייבר אונליין הגדולה בישראל המציעה קורסי הייטק מקצועיים למסלולי קריירה בעברית במחירים משתלמים המועברים על ידי מומחים מוכרים מתעשיית ההייטק הישראלית. ITSAFE שמה לעצמה כמטרה לספק הכשרות סייבר איכותיות במחירים משתלמים על מנת להנגיש את תעשיית ההייטק הסייבר היוקרתית לסטודנטים רבים ככל האפשר.

קהילת הבוגרים של ITSAFE השתלבה בתעשיית הסייבר הישראלית במגוון חברות מוכרות במשק כגון: צק'פוינט, קומסק, באגסק ועוד רבים. המכללה משקיעה רבות בפיתוח קהילת הבוגרים והסטודנטים שלה על ידי הקמת מרכז נטוורקינג שמקשר את הבוגרים הפזורים בתעשייה לקדם את עצמם ואת קהילת הסטודנטים של המכללה.

מכללת ITSAFE מקיימת גם פעילויות מחקר בתחומי סייבר רבים, ופורצת דרך באתגרים חדשים שיוצאים על ידי גופים מכובדים כגון אתגר הסייבר של המוסד הישראלי. אנו מעודדים את הקהילה להשתתף במחקרים ונותנים במה למחקרים הנבחרים לאחר ביקורת של הצוות המקצועי של המכללה.

חוות דעת קורס סייבר המדלגים

כל חוות הדעת החיוביות שנראו ברשת עד מרץ 2020 על קורס "סייבר המדלגים" ניתנו למעשה על קורס הסייבר של ITSAFE שהמדלגים שיווקו בעבורנו בחודשים החולפים. הקורסים ומסלולי הלימוד שלנו זכו לעשרות המלצות חיוביות על התוכן והמורים. כלל מחזורי הרישום לקורסים זה פתוחים באופן שוטף לרישום בכל עת ללא הגבלה וניתן להירשם אל אותו הקורס ממש כאן באתר .

מה ההבדל בין ITSafe להמדלגים

ITSAFE היא מכללה מקצועית ללימודי סייבר אונליין במגוון מקצועות נדרשים בתעשיית הייטק. המדלגים הינו גוף שבעבר שיווקה בעבורנו את קורס הסייבר שלנו. לכן במידה וחבר שלכם למד בקורס "סייבר המדלגים" הוא למעשה למד את התוכן והקורס הבלעדי של ITSAFE בשיטת הלימוד הייחודית לנו.

בברכה,
צוות ITSafe

Share this post