בחלק זה תוכלו לקרוא על הודעות ועדכונים לקהל התלמידים שלנו

קריאה מהנה

הודעת הבהרה בנוגע לקורס סייבר NET4U - חברת ITSAFE

הודעת הבהרה קורס סייבר NET4U

תלמידים רבים פונים אלינו ושואלים על "קורס סייבר NET4U" וביקורת על קורס NET4U ,לכן לצורך הסבר והבהרה עד לחודש למרץ 2020 המדלגים שיווקו את קורס לוחמת הסייבר של ITSAFE שנלמד במכללה ושניתן למצוא בדף הבא. הקורס שווק תחת שם קורס "סייבר המדלגים" כחלק מהסכם שיווקי ושיתוף פעולה זמני שהסתיים ובו חברת המדלגים שיווקה את הקורס על מנת להביא גולשים ממדיית הדיגיטלי ולשווק להם את קורס לוחמת הסייבר של ITSAFE. לאחר שיזמנו סיום חוזה עם המדלגים התחילו לעבוד מכללת NET4U על מנת לשכפל את ההצלחה המטאורית של ITSAFE בענף הסייבר בזכות שיטת הלימוד והטכנולוגיה הייחודית שפיתחה המשלבת מעבדות סימולציה מתקדמות ARC והחלה לספק קורס שבנו בשיטה המזכירה את שיטת הלימוד של ITSAFE החל מחודש יוני 2020 עם אותם מאפייני שיווק יחד עם עוד מכללות נוספות שניסו לשכפל את ההצלחה של שיטת הלימוד בטכנולוגיה הייחודית שלנו ARC.

במידה והנכם מעוניין להירשם לקורס המפורסם שלנו תוכלו למצוא אותו כאן בלינק הבא בתוספת מעבדות חדשניות, ראיון עם מרצה בסיום הקורס ותכנים מעודכנים. בקורס תלמדו לעבוד בקריירה בענף הסייבר כ"האקר" איש PT שמבצע בדיקות חוסן במגוון ישומי אינטרנט ואפליקציות או כמנהל רשת ואבטחת מידע המנהל את המערכות הארגוניות ושומר על אבטחתן. תוכלו גם למצוא הכשרות נוספות בקורסי לינוקס, פייתון ועוד רבים.

שיטת הלימוד והטכנולוגיה הייחודית שלנו שפותחה על בסיס ניסיון והתמחות של כ 25 שנה בתעשיית הסייבר אפשרה מהפכה במחירי הכשרות הסייבר ומשלבת מורים מוכרים שעובדים כמומחים בתחום הסייבר בתעשייה, בעקבות כך מכללות נוספות ניסו להנגיש הדרכות במחיר מוזל אך ללא טכנולוגיה, ניסיון ורקע בתחום שתתמוך בהצלחת התלמידים לעמוד בסטנדרט הנדרש בתעשיית הסייבר. תלמידים רבים ניגשו לבצע אצלנו הכשרות חוזרות לאחר שחשבו שהוכשרו במכללות אחרות כתוצאה מכך. בנוסף צצו ביקורות רבות על ידי כתבים בכירים על השימוש המספק הבטחות כוזבות כאן

אנו שמחים לבשר כי גם אותם כתבים בחרו גם לשבח את מייסד מכללת ITSAFE רומן זאיקין - קראו עוד כאן ואף מפנה אל אתר מכללת ITSAFE. יחד עם גופי תקשורת רבים נוספים ששיבחו את העבודה שלנו ב YNET, גלובס וואלה כלל הכתבות נמצאות בדף העיתונות שלנו באתר.

ואף מפנה אל אתר מכללת ITSAFE. יחד עם גופי תקשורת רבים נוספים ששיבחו את העבודה שלנו ב YNET, גלובס וואלה כלל הכתבות נמצאות בדף העיתונות שלנו באתר

ITSAFE הינה חברה מוכרת ומוערכת בענף הסייבר הישראלי והעולמי ואף רשומה במאגר חברות הסייבר הלאומי הממשלתי כחברה מוכרת לעסוק בתחום זה כאן . כמו כן חשוב לציין, ש-ITSafe היא מכללת לימודי הסייבר אונליין הגדולה בישראל המציעה קורסי הייטק מקצועיים לITSAFE שמה לעצמה כמטרה לספק הכשרות סייבר איכותיות במחירים משתלמים על מנת להנגיש את תעשיית ההייטק הסייבר היוקרתית לסטודנטים רבים ככל האפשר.

קהילת הבוגרים של ITSAFE השתלבה בתעשיית הסייבר הישראלית במגוון חברות מוכרות במשק כגון: צק'פוינט, קומסק, באגסק ועוד רבים. המכללה משקיעה רבות בפיתוח קהילת הבוגרים והסטודנטים שלה על ידי הקמת מרכז נטוורקינג שמקשר את הבוגרים הפזורים בתעשייה לקדם את עצמם ואת קהילת הסטודנטים של המכללה

מכללת ITSAFE מקיימת גם פעילויות מחקר בתחומי סייבר רבים, ופורצת דרך באתגרים חדשים שיוצאים על ידי גופים מכובדים כגון אתגר הסייבר של המוסד הישראלי. אנו מעודדים את הקהילה להשתתף במחקרים ונותנים במה למחקרים הנבחרים לאחר ביקורת של הצוות המקצועי של המכללה.

מה ההבדל בין ITSafe ל NET4U

ITSAFE היא מכללה מקצועית המתמחה בלימודי סייבר אונליין במגוון מקצועות נדרשים בתעשיית הייטק הנוסדה על ידי מומחי סייבר בעלי ניסיון של 25 שנה בחברות סייבר ובעלי הכרה עולמית בתחומם אשר פיתחו טכנולגיות הכשרות פרטית המאפשרת לספק הכשרות מתקדמות בעשירית ממחיר של קורס פרונטלי. NET4U הינה מכללה אשר הקליטה סרטוני וידאו. במידה ואתה מעוניין לעבוד בענף הסייבר אנו ממליצים ללמוד במכללה אשר מתמחה בתחום הסייבר והמדריכים בה הם מהענף.

בברכה, צוות ITSafe

Share this post