בלוג ומחקרים בתחום אבטחת המידע

  • 1. תלמדו נושא חדש
  • 2. תחקרו אותו בעצמכם
  • 3. שלחו לנו מאמר או סרטון

אזור המחקר של ITSAFE היא ספריית הידע וחוד החנית של מחקר חופשי בתחומי הסייבר בו תוכלו ללמוד נושאים חדשים ולפתח את היכולות והידע שלכם מלמידה של עשרות מחקרים ופרויקטים מעניינים ושימושיים בתחומי הסייבר והיי-טק. אנו מגיעים מתעשיית היי-טק ולכן תגלו מחקרים ושימושים פרקטיים בטכנולוגיות הכי חדשות בתעשייה. המחקרים והפרויקטים נערכים על ידי מומחים מהתעשייה והאקרים בשיתוף פעולה עם הצוות המקצועי של מכללת ITSAFE.

אנחנו מעודדים אתכם ללמוד דברים חדשים ולחקור, רוצים להיות חלק מקהילת ההאקרים של ITSafe? אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולשתף איתנו נושאים מעניינים ולעלות אותם לאזור הזה באתר.

הצטרפו לקהילה שלנו ובנו את הניסיון שלכם 10,000+

ביטוי של מודל ה OSI בתקיפות סייבר שי אלפסי ביטוי של תקיפות סייבר על גבי מודל ה OSI
לתקוף את התוקף - סיפרו של קמפיין פישינג כושל. סטודנט אנונימי סיפרו של סטודנט אנונימי בקורס בודק חוסן של ITSAFE שהחליט פישינג אש.
לתקוף את התוקף 2 - סיפרו של קמפיין פישינג כושל. סטודנט אנונימי סיפרו של סטודנט אנונימי בקורס בודק חוסן של ITSAFE שהחליט לתקוף בחזרה תוקפים אשר הפיצו קמפיין פישינג.
Bug Bounty במהלך הקורס מאור דיין מאור דיין, חניך בקורס לוחמת הסייבר שלנו מצא מספר ליקויי אבטחה בחברות מוכרות כגון - IMDb, Alibaba, Fotor, Pango וכל זה עוד לפני שסיים את הקורס! אנו גאים במאור וצופים לו עתיד בתחום הסייבר, המון הצלחה בהמשך הדרך!
Covid-19 בעולם הסייבר צוות ITSafe האקרים ניצלו את הפחד של הציבור על מנת לייצר קמפיינים שקשורים לוירוס הקורונה על מנת להדביק מחשבים במלווארים ולגנוב מידע ובעיקר לייצר נזק אבל תקיפה אחת ספיציפית עלתה וקיבלה כותרות מסביב לעולם בכל מדיה אפשרית.
הדגמה לליקוי האבטחה CVE-2020-0796 דודו מויאל ליקוי אבטחה חדש שהתגלה במיקרוספט אשר מאפשר לתוקף להשתלט על מערכת Windows המשתמשת בשירות ה-SMB מגרסה SMBv1 ועד SMBv3.
כניסה לעולם הסייבר, הכיצד? שי אלפסי רבים שואלים אותי כיצד ניתן להיכנס לעולם הסייבר ובפרט לתחום ה-Penetration testing אך לפני שאענה על השאלה הזו ואפרוט לכם את הדרך אספר קצת על עצמי ועל הניסיון האישי שלי בתחום הסייבר.
תלמידי הקורס מצאו ליקוי אבטחה ב-eBay אורי לוי ודביר אלימלך בבלוג זה דביר אלימלך ואורי לוי יציגו לכם ממצא שמצאו יחד בענקית הקניות העולמית eBay
ליקוי אבטחה ב- Messenger שי אלפסי שי אלפסי חוקר אבטחה ב-ReasonLabs ומרצה במכללת ITSAFE מצא ליקוי אבטחה בפייסבוק מסנג'ר אשר מאפשר לנוזקות לבצע persistency במחשב. שי דיווח על הבאג לפייסבוק והם תיקנו את ליקוי האבטחה.
HTTPS Methods - שיטות קטנות,סיכונים גדולים שי אלפסי בואו לקרוא כיצד Http Methods עלולות להוות סיכון לשרת שלנו
מניפולצה להודעות Facebook רומן זאיקין בבלוג זה אציג את ליקוי האבטחה שמצאתי ב-Facebook Messenger, ליקוי אבטחה זה מאפשר לערוך את הצ'ט ולשנות הודעות שנשלחו.
המוסד 2018 חלק 1 דיקלה ברדה& רומן זאיקין במהלך המאמר אנחנו נתאר את הפתרונות ואת הדרך להגעת הפתרון, באתגרים מהסוג הזה צריך הרבה חשיבה מחוץ לקופסא וניסיון בפתירת אתגרים אחרים לא מזיק כמובן :)
המוסד 2018 חלק 2 דיקלה ברדה & רומן זאיקין במהלך המאמר אנחנו נתאר את הפתרונות ואת הדרך להגעת הפתרון, באתגרים מהסוג הזה צריך הרבה חשיבה מחוץ לקופסא וניסיון בפתירת אתגרים אחרים לא מזיק כמובן :)
המוסד 2018 חלק 3 דיקלה ברדה & רומן זאיקין במהלך המאמר אנחנו נתאר את הפתרונות ואת הדרך להגעת הפתרון, באתגרים מהסוג הזה צריך הרבה חשיבה מחוץ לקופסא וניסיון בפתירת אתגרים אחרים לא מזיק כמובן :)
המוסד 2020 מאור דיין במהלך המאמר אנחנו נתאר את הפתרונות ואת הדרך להגעת הפתרון, באתגרים מהסוג הזה צריך הרבה חשיבה מחוץ לקופסא וניסיון בפתירת אתגרים אחרים לא מזיק כמובן :)
איך להשתמש ב-NTLMRelayx בסביבת Active Directory עידן מליחי כיום, רוב חברות ההייטק משתמשות בסביבת Active Directory. ולכן אנחנו האקרים צריכים לדעת כמה שיותר התקפות בסביבת AD כדי שנוכל להשלים את משימתנו. במאמר זה, אני מראה לכם איך ניתן להשתמש בNTLMRelayx בשביל לפרוץ לAD ובנוסף לקבל הרשאות של Domain Admin!
מניפולציה על חשבונית PayPal דיקלה ברדה & רומן זאיקין בבלוג זה אציג ממצא אותו מצאתי יחד עם דקלה ברדה ב-PayPal אשר מאפשר לתוקף זדוני לבצע מניפולציה על חשבוניות ובכך לקבל תשלום על מוצרים במקום המוכר.
איך ליצור קוד QR זדוני דרך Excel עידן מליחי בלוג זה מדבר על מתקפה הנדסה חברתית שהיא לא מוכרת, לא הרבה משתמשים בה ולכן אכיר לכם מתקפה 'חדשה' אשר נותנת לנו אפשרות לייצר קוד QR זדוני ששם נוכל לשים כל קישור שנרצה אם זה פישינג / הורדה וכו'.
Stored XSS In “attachment.office” Domain אביב וינו להבין מהו SVG ואיך דרכו נוכל לממש XSS
אתגר חומרית ZeroNights רומן זאיקין & ניקיטה קורטין בבלוג זה אציג את הפתרון שלי ושל ניקיטה קרוטין לאתגר החומרתי שהתקיים בכנס ZeroNights. במהלך האתגר היה עלינו לבצע הנדסה לאחור לשיטת התקשורת של המחסום החשמלי ולפתוח אותו מרחוק.
איך להתחיל ללמוד אבטחת מידע רומן זאיקין איך אני מתחיל ללמוד סייבר?
קורס באבטחת מידע במכללה?
קורס באבטחת מידע אונליין?
האם נדרש ניסיון באבטחת מידע על מנת להתקבל לתפקיד ראשוני?

למה ללמוד אצלנו?

למידה ישירה לקבלת מקצוע הייטק מבוקש
לומדים ממומחים מהשורה הראשונה בתעשיית הייטק
שיטת לימוד חדשנית מבוססת אמצעים טכנולוגיים

טכנולוגיה חדשנית


פיתחנו את מערכת הלימודים המשוכללת ביותר בישראל ללימודי סייבר בשבילכם! ממשק למידה אישי לכל תלמיד הכולל: מעבדות לידה פרטיות,ניהול שיעורים חכם,יומן למידה לסדנאות למידה בזום ועוד אמצעי למידה רבים אשר יכשירו אתכם בצורה מיטבית

ליווי אישי בקבוצות הלימוד


בקורסים שלנו אתם לא לבד! לאחר הרשמה תצטרפו לקבוצת הלימוד של הקורס! לכל קבוצה יש מתרגל שיעזור לכם, תוכלו לשאול שאלות וללמוד ביחד עם החברים לקבוצה ממש כמו בכיתה רגילה לכל דבר.

מרצים בעלי ניסיון מוכח בסייבר


המנחה המקצועי של המכללה ומורה מוביל במגוון תוכניות הלימוד הינו רומן זאיקין, בעל ניסיון רב בתחום ה-Penetration Testing וה-Research, זאיקין ביחד עם חוקרים נוספים חשף ליקויי אבטחה רבים אצל חברות משפיעות במשק העולמי.

השמה לעבודה


עם ITSafe אלפי תלמידים כבר עובדים בחברות מובילות בתעשיית ההייטק! אנו מלווים את בוגרי המכללה בתהליך ההשמה לחברות ההייטק.